ПСВ Айндховен и Арсенал играят при резултат 0:0 в мач от

...

НА ЖИВО: ПСВ - Арсенал 0:0, греди и за двата отбора

ПСВ Айндховен и Арсенал играят при резултат  0:0 в мач от последния кръг на груповата фаза на Шампионската лига

Още в четвъртата минута ПСВ можеше да открие резултата, откакто провежда чудесна офанзива, а Рикардо Пепи получи в противниковото наказателно поле,е след което откри пространство за удар и стреля по тревата, само че бе блокиран, а по-късно Рамсдейл блесна със избавяне, избивайки в корнер.

В 19-а минута домакините развиха нахлуване отдясно и последва центриране от фланга към Йорбе Вертесен, който се извиси отлично във въздуха и насочи изстрел с глава, само че топката се отби от левия непряк дирек на Рамсдейл.

Първият действителен късмет за Арсенал бе в 29-а минута, откакто Мохамед Елнени напредна с топка в крайници и видя празното пространство, като не се поколеба да насочи отдалечен удар, само че топката се отби от левия непряк дирек.

Стартови сформира:

ПСВ Айндховен:  1. Валтер Бенитес, 17. Мауро Жуниор, 4. Армандо Обиспо, 5. Андре Рамальо, 3. Джордан Тезе, 34. Исмаел Сайбари, 30. Патрик ван Аанхолт, 10. Малик Тилман, 32. Йорбе Вертесен, 11. Йоан Бакайоко, 14. Рикардо Пепи

Арсенал:  1. Аарън Рамсдейл, 15. Якуб Кивиор, 6. Габриел, 2. Уилям Салиба, 17. Седрик, 19. Леандро Тросар, 20. Жоржиньо, 25. Мохамед Елнени, 24. Рийс Нелсън, 29. Кай Хаверц, 14. Еди Нкетиа